21 marca nasze Przedszkolaki przywitały wiosnę. Wybraliśmy się na pierwszy wiosenny spacer niosąc „Marzannę”. Tym samym pożegnaliśmy zimę a powitaliśmy długo wyczekiwaną wiosnę.

W ostatnich dniach w przedszkolu zapanowała świąteczna atmosfera. Dzieci wykonywały wielkanocne prace plastyczne, uczyły się piosenek oraz wierszyków, dużo dowiedziały się o tradycjach związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Wzięliśmy również udział w XIX Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych, którego tematem był  „Wianek Wielkanocny”.

W przedszkolu  przed świętami odchodziliśmy również „Dzień Profilaktyki”, kiedy to przedszkolaki samodzielnie wykonywały na kanapki na śniadanie. W dniu tym odwiedził nas również Ratownik Medyczny.

Zobacz zdjęcia.