25 kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Brzeźnicy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach czytelniczych zorganizowanych z okazji XXIII Spotkań w Świecie Książek. Dzieci wykazały się znajomością  książek przeznaczonych dla poszczególnych grup wiekowych. Nasi uczniowie zajęli w zmaganiach konkursowych nastepujące lokaty:

- konkurs czytelniczy na podstawie książki Marii Kownackiej, Zofii Malickiej pt."Dzieci z Leszczynowej Górki"

III miejsce: Aleksandra Kutermak kl.IV, Julia Mostowik kl.IV, Emilia Książek kl. IV, Alicja Wolarek kl.III

- konkurs czytelniczy na podstawie książki Marka Twaina pt."Przygody Tomka Sawyera"

III miejsce: Julia Błachut kl.V

-konkurs czytelniczy na podstawie książki Ericha Emmanuela Schmita pt."Oskar i Pani Róża"

I miejsce: Maria Kaczor kl.VIII, Magdalena Michalec kl.VIII

II miejsce: Tomasz Mozgała kl. VIII

III miejsce: Wiktoria Grela kl. VIII, Natalia Wojtacha kl. III gim. , Dominika Wolarek kl. VII

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 7 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Brzeźnicy o godz. 13.00. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.