Uczniowie klasy III wiedzą, że śniadanie to najważniejszy posiłek i najlepszy start w nowy dzień. Jest podstawą zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego na cały dzień. Powoduje, że organizm ma siłę do pracy i nauki i zabawy. Dlatego we wtorek - 14 listopada 2023 roku, dzieci przygotowały uroczyste zdrowe śniadanie. W tym roku były to zdrowe roladki z tortilli.

Wszyscy przystąpili do tego zadania z ogromnym zapałem i zaangażowaniem. Praca szła pełną parą, czego efektem były stoły zastawione samymi pysznościami. Śniadania przebiegały w przyjemnej atmosferze, a smakowita przekąska zachęcała do długiego delektowania się posiłkiem.

Dzięki LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI mogliśmy wykorzystać na zajęciach kulinarnych niezbędne do pracy przybory kuchenne.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu niezbędnych, zdrowych produktów do wykonania pysznego śniadania.