Dzień Dziecka to uwielbiane przez wszystkich święto, które jest obchodzone na całym świecie. W naszym przedszkolu dnia 1 czerwca, wszyscy razem obchodziliśmy to wyjątkowe święto. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia. Co ważne, nasze święto przywitało roześmiane słońce, dzięki temu mogliśmy wybawić się wspólnie na placu zabaw. Na początku czas upływał nam radośnie na beztroskim hasaniu na placu zabaw. Zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się do przedszkola, gdzie mogliśmy spożyć pyszne przekąski oraz tańczyć i dalej bawić się z koleżankami i kolegami w przedszkolu. Dzieci pełne wrażeń, radosnych przeżyć, z uśmiechem na buzi wróciły do swych domów, aby dalej świętować ten wyjątkowy dla wszystkich dzień.

Zobacz zdjęcia.