W ostatnim tygodniu szkoły klasa 4 korzystając z uprzejmości właściciela Zwierzyńca na Lipowej mogła rozbić tam namioty i przy wspólnym grillu, tańcach, śpiewie oraz zabawach integrować się pod gołym niebem.

Zobacz zdjęcia.

W maju br. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Fotograficznym pod hasłem  „Żywy obraz postaci na podstawie wybranych utworów Henryka Sienkiewicza", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Tłuczani.

Uczeń klasy pierwszej powinien zostać wyposażony w następujące pomoce i przybory szkolne:

O godzinie 8:00 w Kościele odbędzie się Msza Św.

O godzinie 9:00 na hali ZSP Łączany odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2021/22.

Zapraszamy:)

Tak uczniowie wspominali wycieczkę.

Dnia 9 czerwca 2022 roku pojechaliśmy na długo wyczekiwaną wycieczkę klasową do Krakowa. Wspólnie z nami w wycieczce uczestniczyła Pani wychowawczyni, Ksiądz proboszcz oraz nasze mamy.

Logo Projekt Unia Eu

WÓJT GMINY BRZEŹNICA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE nr RPMP.09.02.01-12-0670/19 ”MALI GIGANCI II”

PLACÓWKA WSPARCIA DZIENNEGO W BRZEŹNICY Z FILIAMI W PASZKÓWCE, SOSNOWICACH, MARCYPORĘBIE, TŁUCZANI ORAZ ŁĄCZANACH