"Maszeruje wiosna
W górę wznosi
Zielenieje świat."

22 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. 🌷🌼

20 marca grupa STARSZAKI i ŚREDNIAKI wybrała się do Wadowickiego Centrum Kultury, aby obejrzeć teatrzyk "Przygody Kota" 🐱🐈‍⬛🐈🎭
Dzieci mogły obejrzeć wesołe perypetie dwóch kotów, Bonifacego i Filemona oraz ich przyjaciół. Humor dzieciom dopisywał cały czas, a wszystko dzięki śmiesznym anegdotom, wesołym piosenkom, pięknej scenografii i kostiumom, które dopełniały całości ciekawego spektaklu 🙂
Przedszkolaki potrafiły się doskonale zachować w teatrze, z czego ich opiekunowie byli naprawdę bardzo dumni ❤️

„ Dbam o zdrowie i   bezpieczeństwo.”

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny uczniowie naszej szkoły spędzili w niecodzienny sposób. Kolejny już raz konkurencją dla tzw. „dnia wagarowicza” był zorganizowany dzień profilaktyczny pod hasłem „Dbam o zdrowie i bezpieczeństwo”. Do naszej szkoły z ciekawymi prezentacjami i fachową wiedzą przyjechali: specjalista z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wadowicach, pedagog z Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Radoczy, ratownik medyczny z Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wadowicach, nauczyciele i uczniowie szkół średnich z ofertą edukacyjną, trenerki zumby oraz Strażacy.

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów podczas  23. Festiwalu Artystycznego „Talenty 2024” w  Wadowicach.

Nominacje do nagrody „Talent 2024”uzyskali:

- w  kategorii recytacja: Kacper Tyrybon (kl.3), Antoni Świadek (kl.2)

- w kategorii wokal: Kacper Dzidek (kl.3), Dorian Jędrocha (kl.3).

Wszyscy nominowani zaproszeni są na Koncert Galowy 7 kwietnia, podczas którego zostaną wybrani zwycięzcy.

Chłopcy mogą również zdobyć Nagrodę publiczności, która przyznawana będzie poprzez głosowanie/lajkowanie na wybraną prezentację spośród nominowanych osób w każdej kategorii, zamieszczoną na profilu Facebook Wadowickiego Centrum Kultury. Szczegóły na fan page’u naszej szkoły. Zachęcamy wszystkich do głosowania.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas Koncertu Galowego.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica klasy 6 Milena otrzymała bardzo wysoki wynik w gminnym interaktywnym konkursie z j.angielskiego.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję charytatywną „Pieluszka od zajączka” w ramach realizowanego programu „SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA”. Dzięki Waszym dobrym i wrażliwym sercom udało się zebrać materiały higieniczne i chemię gospodarczą dla podopiecznych hospicjum ALMA SPEI.

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami