1 września 2022r. w ZSP Łączany rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023.

Jak co roku rozpoczęliśmy wspólnym powitaniem i przedstawieniem spraw organizacyjnych i omówieniem tego co nowego Organ Prowadzący  przygotował dla Uczniów w kwestii remontów i wyposażenia bazy szkolnej;

• Na wiosnę została wyremontowana sala gimnastyczna.
  • Wyremontowana została sala nr2. ( malowanie , nowa podłoga, wymiana rolet okiennych oraz umeblowania ).
  • W sali nr 11. powstała profesjonalna sala językowa z monitorem interaktywnym, a wcześniej sala została wymalowana, wymienione oświetlenie na LED.
  • W sali nr 8. zostały wymienione rolety okienne.
  • Z inicjatywy Rady Rodziców we współpracy z ww. powstał plac zabaw dla naszych uczniów.
  • Z inicjatywy Rady Rodziców już za chwilę pojawi się w naszej szkole poidełko tak aby wody zdatnej do picia było pod dostatkiem.

Na  rozpoczęcie roku szkolnego zawitał Pan Wójt- Bogusław Antos i  wraz Dyrekcją, Księdzem Proboszczem oraz przedstawicielami Rady Rodziców dokonał symbolicznego otwarcia  placu zabaw i pracowni językowej.

Mam nadzieję, że w tak przygotowanej szkole spędzicie miło i przyjemnie kolejny rok szkolny.

Powodzenia!

Zobacz zdjęcia.