Uczniowie naszej Szkoły w niedzielę 20.11. wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

Każdy z uczestników zaprezentował się w wybranym utworze poetyckim oraz fragmencie prozy, a komisja konkursowa doceniła starania trzech recytatorów  z naszej placówki: Kacpra Tyrybona z klasy II (II miejsce w grupie I - klasy I-III), Kacpra Dzidka z klasy II (III miejsce w grupie I - klasy I-III) oraz Amelię Rybarczyk z klasy VI (wyróżnienie w grupie II – klasy IV-VI). Zdobywcy miejsc I-III zakwalifikowali się o udziału w XXI Festiwalu Artystycznym „TALENTY” w Wadowicach, który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2023 r. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze działania.

*zdjęcia pochodzą ze strony organizatora