Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Opiekunami zaprasza wszystkich chętnych do zbiórki fantów na licytacje dla Zosi Pająk chorej na SMA. Zebrane w naszej szkole rzeczy zostaną przekazane na aukcje internetowe.

Licytacje będzie można obserwować na grupie facebookowej: "Armia Oliwierka wspiera Zosię". Licytacje będą wystawiane przez moderatora Małgorzatę Bielecką z udziałem Magdaleny Kozioł (mamy uczennicy klasy V). Prosimy o przekazywanie rzeczy nowych lub używanych, ale zadbanych, mogą to być: zabawki, gry, puzzle, książki, torebki, ubrania, art. papiernicze, rzeczy do domu, kosmetyki, biżuteria, rękodzieło, ceramika,  sprzęty domowe, dekoracje domowe I WIELE INNYCH RZECZY!

Zbiórka fantów  potrwa od 13 lutego do 28 lutego 2023 r.

Przyniesione rzeczy prosimy pozostawić w specjalnie oznakowanym miejscu na dolnym korytarzu.

Z poważaniem,

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu