Chęć okazywania miłości swoim mamom przez dzieci,  ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości, jaką przygotowujemy w przedszkolu każdego roku, jest to  „ Dzień Mamy”. Ta wyjątkowa uroczystość odbyła się w dniu ich święta, dokładnie 26 maja. Najmilsze mamy na występ zaprosiły trzy grupy przedszkolne.

Najmłodsze przedszkolaki, a więc grupa „Maluchy” i „Średniaki” przygotowała dla gości montaż słowno-muzyczny. Piękne wiersze oraz piosenki były przeplatane wesołymi tańcami.

Najstarsza grupa, „Starszaki”, poza wierszami, piosenkami i tańcami, ofiarowała zaproszonym mamom krótkie przedstawienie o „Zielonym Kapturku”. Humorystyczne przedstawienie bajki przez nasze przedszkolaki miało odzwierciedlenie na twarzach ich ukochanych mam, z których uśmiech nie niknął.

Mamy w ogromnym skupieniu podziwiały programy artystyczne w wykonaniu swoich pociech i zapewne niejedna łezka pojawiła się w ich rodzicielskim oku.

Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych upominkach, życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i matczynej radości.

FILMIK 1

FILMIK 2