Jaki jest jeden z ważniejszych dni w przedszkolu? Tak, tak – to właśnie Dzień Dziecka. Mnóstwo atrakcji oraz radości. Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on wyjątkowy i długo wspominany.

W tym roku 1 czerwca w naszym przedszkolu Dzień Dziecka obchodziliśmy na świeżym powietrzu. Były rozgrywki sportowe, tory przeszkód, zabawy muzyczno – ruchowe oraz mnóstwo słodkości dla każdego przedszkolaka. Po powrocie do przedszkola na każdego czekał również mały prezent. W tym ważnym dniu odwiedzili nas też seniorzy z Domu Seniora, którzy przygotowali dla dzieciaków słodką niespodziankę. Dzieci zaprosiły ich do tańca i zabaw. Radości nie było końca.

Zobacz zdjęcia.