W piątek 15 września, uczniowie naszej szkoły biorąc udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata" wzięli się do roboty i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów klas I - VIII i nauczycieli nazbieraliśmy wiele worków odpadów.

Tegoroczne działania były wspólną lekcją poszanowania środowiska, jak również promowaniem ograniczenia wytwarzanych odpadów. Mając na uwadze tegoroczne hasło, szczególnie zachęcamy, aby każdy z nas podjął działania, dzięki którym zmniejszymy ilość wytwarzanych odpadów. Zmiany zaczynają się od małych rzeczy, które, wielokrotnie powtarzane, w perspektywie czasu stają się wielkie.

Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! Dziękujemy uczniom za ich ogromne zaangażowanie w tę akcję – spisali się na medal!

Zobacz zdjęcia!