Dnia 9 października 2023 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie i pokazać swoją pasję do literatury. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom.

Z dumą ogłaszamy zwycięzców konkursu recytatorskiego: Kategoria wiekowa klasy I-III Miejsce I: Kacper Tyrybon kl. III Miejsce II: Kacper Dzidek kl.III, Dorian Jędrocha kl.III Miejsce III: Zofia Dziędziel kl. I, Antoni Świadek kl. II Wyróżnienie: Lena Młodzik, Nadia Gospodarczyk, Julia Kucharska, Alan Makowski, Milena Kozioł, Oliwier Kubarski, Oliwia Dębska, Pola Wawro Kategoria wiekowa klasy IV-VIII Miejsce I: Magdalena Kuciara kl. VII Wyróżnienie: Zuzanna Kozioł kl. IV oraz Kamila Wadowska kl. V. Każdy z laureatów otrzymał dyplom oraz zasłużony medal. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za udział w konkursie i dzielenie się pięknem poezji.