Wszystkim nam zależy, aby dzieci były zdrowe i miały energię do nauki i zabawy!!!
„Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.
Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy."

Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania dnia 13.11.2023 r. uczniowie klasy II zorganizowali „Dzień Zdrowego Śniadania”, jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia.

Przygotowany i spożyty posiłek połączony był z przypomnieniem przede wszystkim ważnej roli śniadania, zwłaszcza dla młodych, rozwijających się organizmów, ale także zasad zdrowego odżywiania, wartości odżywczych warzyw, owoców i wybranych produktów. Uczniowie przygotowali przepyszne, zdrowe, kolorowe i zabawne kanapki. Dzięki LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI mogliśmy wykorzystać na zajęciach kulinarnych deski do krojenia, noże kuchenne, talerzyki, fartuszki oraz zakupionemu aparatowi fotograficznemu udokumentować tak  ważne wydarzenie.

Zobacz zdjęcia.