W listopadzie obchodzony jest  Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania, dlatego co roku w tym właśnie miesiącu w naszej szkole organizuję się dzień zdrowego śniadania. Dzięki temu uczniowie uczą się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie. Nasi pierwszoklasiści przygotowali zdrowe, owocowe szaszłyki. Prezentowane śniadanie w postaci kolorowych szaszłyków potwierdziły, że nasi uczniowie wiedzą jak zadbać o swoje zdrowie, używając produktów zapewniającym im energię. Było wesoło, smacznie i sympatycznie. Dzieci potrafiły dzielić się produktami, działać wspólnie i zgodnie.

Była to niezapomniana przygoda edukacyjna dla najmłodszych na temat zdrowego odżywiania. Udział naszych uczniów w takiej akcji z pewnością przyczynił się do  zwiększenia świadomości dzieci, na temat roli śniadania w życiu każdego  człowieka

Dzięki LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI mogliśmy wykorzystać na zajęciach kulinarnych deski do krojenia, noże kuchenne, talerzyki i fartuszki.

ZDJĘCIA