Uczniowie naszej Szkoły w niedzielę 19.11. wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

Każdy z uczestników zaprezentował się w wybranym utworze poetyckim oraz fragmencie prozy, a komisja konkursowa po bacznym wsłuchaniu się w recytowane utwory, zwracając szczególną uwagę na ich dobór, interpretację tekstu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny, doceniła starania następujących recytatorów zgłoszonych przez naszą placówkę. Miejsca na podium zajęli:

W GRUPIE I – klasy I-III

Miejsce II: Kacper Tyrybon z klasy III

Kacper Dzidek z klasy III

Miejsce III: Antoni Świadek z klasy II

Wyróżnienie: Dorian Jędrocha z klasy III

W GRUPIE III – klasy VII-VIII

Miejsce III: Amelia Rybarczyk z klasy VII

Magdalena Kuciara z klasy VII

Zdobywcy miejsc I-III zakwalifikowali się o udziału w Festiwalu Artystycznym „TALENTY” w Wadowicach. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz trzymamy kciuki za powodzenie w dalszych działaniach na scenie.