Styczeń każdemu dziecku kojarzy się ze świętem ich ukochanej Babci i ukochanego Dziadka. Przedszkolaki chciały w tych szczególnych dniach podziękować Swoim Dziadkom za miłość, którą im dają. W zwiazku z tym i dzieci i ich Dziadkowie zgromadzili sie w piątkowe popołudnie, 26 stycznia na hali gimnastycznej, aby wspólnie świętować. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków, prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które wzruszało gości. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.
Na uroczystości pojawił się Pan wójt, Bogusław Antos, który również złożył naszym Gościom najserdeczniejsze życzenia.
Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka był dniem wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

Dziękujemy Wam drodzy Dziadkowie za Waszą obecność!