Ulubione sposoby spędzania czasu przez nastolatki: pogaduszki telefoniczne, wizyty w galeriach handlowych – czy jeszcze na tej liście znajdą się spotkania z książką, z lekturą szkolną? A może czasem warto poczytać głośno nawet uczniowi czy uczennicy szkoły podstawowej? Może takie wspólne czytanie zainteresuje go lekturą, a dorosłym naprawdę sprawi przyjemność?

Przedstawienie, które uczniowie klas I-III mogli zobaczyć w dniu 14.06,2024r. „Czary róży czy tylko sen?”  pokazuje, że warto spróbować.

Przedstawienie przygotowali uczniowie z klasy V naszej Szkoły pod przewodnictwem pani Natalii Fili-Tomskiej i pani Renaty Kałuży.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniałej gry aktorskiej! Dziękujemy również uczniom, którzy zadbali o oprawę muzyczną, bez której przedstawienie by się nie odbyło!

Galeria zdjęć