W tym roku Ślubowanie klasy I miało całkiem inny charakter. W związku z pandemią, rodzice uczniów nie mogli uczestniczyć w tej uroczystości. Zorganizowaliśmy ten dzień w inny sposób i tylko w naszej  klasie. Starałam się poprzez różne zadania, zabawy ruchowe, pracę w grupach, zintegrować nasz zespół klasowy. Pani Dyrektor uroczyście pasowała każdego Pierwszaka na ucznia naszej szkoły. Każdy otrzymał dyplom i małe upominki od klasy II. Był także słodki poczęstunek, przyniesiony przez naszych rodziców. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni.   Z O B A C Z  Z D J Ę C I A !!!

Wychowawca kl.I. Jolanta Kądzioła