Dziękujemy wszystkim za udział w akcji i wspólne odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”. Cieszymy się, że w ten sposób  nasza społeczność szkolna włączyły się w obchody Narodowego Święta Niepodległości.

DYPLOM MEN

Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkoła do hymnu”. Uczniowie w raz z nauczycielami zaśpiewali w ostatni dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11.11 Mazurka Dąbrowskiego.

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii uczniowie na lekcjach połączyli się za pomocą komunikatorów i zaśpiewali hymn w formie on-line.

Również wszystkie przedszkolaki w swoich grupach odśpiewały hymn Polski „Mazurka Dąbrowskiego”, dołączając się tym samym do akcji „Szkoła do hymnu”.

W tym dniu dużo rozmawialiśmy o Polsce, naszej kulturze, tradycjach. Na koniec wykonaliśmy prace plastyczne, przedstawiające nasze narodowe symbole.

ZOBACZ ZDJĘCIA!