Tradycyjnie, jak co roku w naszym przedszkolu odbył się „Bal Andrzejkowy”. W tym roku jednak bal wyglądał nieco inaczej, bowiem każda grupa przedszkolna bawiła się na swojej, pięknie przystrojonej na tę okazję sali.

W piątek 27 listopada przedszkolaki przybyły do przedszkola w radosnym nastroju. Zaraz po śniadaniu rozpoczęły bal. Radosna muzyka zachęciła dzieci do zabawy i tańców. Podczas balu dzieci wykazały się swoimi umiejętnościami tanecznymi, a dzięki magicznym wróżbom każde dziecko mogło poznać swoją przyszłość. Na „Balu Andrzejkowym” grupa Średniaków i Straszaków celebrowała obchody „Dnia Pluszowego Misia”. W czasie tańca nie zabrakło przerwy na słodki poczęstunek.

Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i radości.

Zobacz zdjęcia!