Grudzień to niezwykle magiczny miesiąc. To właśnie w grudniu wszystkie grzeczne dzieci odwiedza Święty Mikołaj, obdarowując je prezentami. W tym roku spotkanie ze Świętym Mikołajem przebiegło inaczej niż co roku. Dnia 4 grudnia 2020 roku do klasy drugiej na lekcję online przybył Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci były odświętnie ubrane i z niecierpliwością czekały na gościa. Gdy tylko gość pojawił się na ekranach komputerów, na buziach pojawiły się uśmiechy i radość. Mikołaj przygotował dla dzieci niespodziankę. Dzieci rozwiązywały: rebusy, quiz, śpiewały piosenki, układały wioskę Mikołaja oraz wykonały ciekawe prace plastyczne przedstawiające Świętego Mikołaja. Mikołaj obiecał także, że jeszcze przyjdzie do nich 6 grudnia. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. To był radosny dzień na naszych lekcjach. Z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci naszych drugoklasistów.

Zobacz zdjęcia.