Jak co roku -21 marca- najmłodsi uczniowie z naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę, aby pożegnać zimę i powitać wiosnę. Podczas spaceru śpiewali wiosenne piosenki, recytowali rymowanki, obserwowali budząca się do życia przyrodę. Wiosna odwdzięczyła się dzieciom piękną, słoneczną pogodą. Spragnione słońca i zieleni dzieci z  naszej szkoły już wcześniej rozpoczęły przygotowania do nadejścia wiosny. W klasach i na korytarzach pojawiły się piękne prace plastyczne o tematyce wiosennej.

Uczniowie kl. 1. w tym wyjątkowym dniu powitali również w swojej klasie kolegów z Ukrainy. Do klasy dołączyli: Milena, Daria, Ilia i Kostia. Ich widok ucieszył Wołodię,  kolegę z Ukrainy,  który od ubiegłego tygodnia jest uczniem klasy 2. Mamy nadzieję, że nasi mali przyjaciele będą się wspaniale czuli
w naszej szkole.

Як і кожного року, 21 березня наймолодші учні нашої школи вирушили в екскурсію, щоб попрощатися з зимою та зустріти весну. Під час прогулянки співали веснянки, розповідали потішки, спостерігали, як оживає природа. Весна відплатила дітям гарною, сонячною погодою. Спраглі сонця та зелені діти нашої школи вже почали готуватися до майбутньої весни. У класах та коридорах з’явилися красиві твори мистецтва на весняну тематику.

У цей особливий день учні 1 класу також вітали своїх однокласників з України. До класу приєдналися: Мілена, Дар’я, Ілля та Костя. Погляд на них порадував Володю, друга з України, який з минулого тижня вчиться у 2 класі, сподіваємося, що наші маленькі друзі почуватимуться чудово

в нашій школі.

Zobacz zdjęcia.