Tak uczniowie wspominali wycieczkę.

Dnia 9 czerwca 2022 roku pojechaliśmy na długo wyczekiwaną wycieczkę klasową do Krakowa. Wspólnie z nami w wycieczce uczestniczyła Pani wychowawczyni, Ksiądz proboszcz oraz nasze mamy.

Głównym celem wycieczki była msza dziękczynna za dar I Komunii Świętej połączona ze świętowaniem „Dnia Mamy” oraz zakończeniem klasy III.

Z Łączan wyjechaliśmy o godzinie 7:45. Podróż trwała godzinę i dotarliśmy do Centrum Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Tam odbyła się msza święta w kaplicy św. Siostry Faustyny. W kaplicy mogliśmy podziwiać cudowny obraz „Jezu Ufam Tobie”, który został namalowany po objawieniu się Pana Jezusa siostrze Faustynie. Na koniec Mszy Świętej każdy z nas mógł ucałować relikwie św. Faustyny. Później wystąpiliśmy z życzeniami i piosenkami dla naszych mam. Występ bardzo podobał się mamom, ale też pielgrzymom, którzy bili nam brawo na koniec. Kolejnym etapem wycieczki było Centrum Jana Pawła II. Tam pierwsze udaliśmy się na wieżę widokową, aby zobaczyć widoki Krakowa. Później ksiądz oprowadzał nas po Bazylice pokazując ciekawe miejsca jak np. sutannę Jana Pawła II zachowaną po postrzale. Po zwiedzeniu udaliśmy się do „GOKIDZ”. Pierwszą godzinę spędziliśmy na szalonej zabawie, a następnie poszliśmy na warsztaty o kosmosie. Tam robiliśmy sztuczny śnieg i kosmos, który każdy zabrał do domu. Ostatnim miejscem do którego udaliśmy na jedzenie to KFC. Najedzeni wróciliśmy do autobusu w drogę powrotną.

Wycieczka była bardzo fajna. Dopisała nam pogoda i humor. Do domu wróciłam szczęśliwa, zadowolona i pełna wrażeń, chociaż tak zmęczona, że zaraz poszłam spać.

Kutermak Malwina

W czwartek 9 czerwca cała klasa wraz z mamami wyjechała na wycieczkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia , Centrum Jana Pawła II i parku rozrywki GOKIDZ.

Celem naszej podróży było podziękowanie Bogu za dar Pierwszej Komunii Świętej oraz świętowanie Dnia Matki.

Podziękowanie Panu Bogu odbyło się w kaplicy św. Siostry Faustyny, gdzie mieliśmy Mszę Świętą. Po mszy zrobiliśmy niespodziankę naszym mamom. Śpiewaliśmy piosenki i recytowaliśmy wierszyki. Wszystkie mamy były zachwycone naszym występem. Dużą atrakcją był wyjazd na wieżę widokową z której mogliśmy oglądać Kraków. Później zwiedziliśmy Centrum Jana Pawła II.

Następnym celem naszej wycieczki był park rozrywki GOKIDZ. Po zabawie mieliśmy warsztaty na których robiliśmy własny śnieg, swoją galaktykę i wulkan. Gdy wracaliśmy wstąpiliśmy do KFC.

Bardzo podobała mi się ta wycieczka i chciałbym mieć takich więcej.

Boczoń Krzysztof 

Dnia 9 czerwca 2022 roku klasa III wraz z mamami wybrała się na wycieczkę dziękczynną do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz do Centrum Jana Pawła II.

Mieliśmy tam Mszę dziękczynną za dar Pierwszej Komunii Świętej, „Dzień Matki” oraz zakończenie klasy III. Oglądaliśmy obraz „Jezu Ufam Tobie” i oddawaliśmy hołd relikwiom św. Siostry Faustyny. Wyjeżdżaliśmy na wieżę widokową i oglądaliśmy panoramę krakowską. Świetnie bawiliśmy się w parku GOKIDZ. Mieliśmy tam również warsztaty. Robiliśmy sztuczny śnieg, kolorowy kosmos oraz wybuchający wulkan. Ostatnim punktem wycieczki było KFC.

Ta wycieczka bardzo mi się podobała. Szkoda tylko, że był to ostatni wyjazd z naszą panią.

Kowalska Julia

Zobacz zdjęcia