Piątek 21 października był w naszym przedszkolu dniem wyjątkowym- pomarańczowym, marchewkowym, zdrowym i witaminowym. W tym dniu przedszkolaki przyszły ubrane do przedszkola na kolor pomarańczowy.

Dzieci poznały zalety i walory marchewki. Mogły się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy: jak bardzo jest zdrowa, że zawiera wiele cennych witamin i składników odżywczych. Były nawet marchewkowe bajki, zabawy i tańce  oraz kosztowanie surowej marchewki. Ten dzień wypełniony był zabawami przy piosenkach o marchewce, a nawet pracami plastycznymi. Dzięki takim działaniom rozbudzamy u dzieci zainteresowanie własnym zdrowiem, potrzebę prawidłowego odżywiania się i rozróżniania produktów warunkujących zdrowie. Zdjęcia!