Podczas ostatnich zajęć kółka teatralnego uczniowie realizowali się twórczo w projekcie zwanym „Jesieniara”. Warsztaty zostały poprzedzone „burzą mózgów” na temat doboru niezbędnych rekwizytów, odpowiedniej charakteryzacji oraz scenografii potrzebnej do wykonania zadania.

W związku z piękną pogodą postanowiliśmy wykorzystać naturalny plener, toteż wyszliśmy na świeże powietrze i daliśmy się zgubić stosie liści. Efekty działań twórczych zostały utrwalone za pomocą sprzętu pozyskanego przez Szkołę w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Celem projektu „Jesieniara”, oprócz rozwinięcia zagadnień związanych z teatrem, było zachęcenie uczniów do ekspresji własnej, pobudzenie kreatywności, twórczego działania oraz doskonalenie umiejętności wyczucia własnego ciała. Zdjęcia.