W niedzielne popołudnie 15 stycznia 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Kolęd w Brzeźnicy pod tytułem "Śpiewajmy Mu nowe pienie". Wszyscy wykazali się dużymi zdolnościami, zdobywając wysokie lokaty.

Komisja konkursowa oceniając występy młodych wokalistów kładła szczególny nacisk na dobór repertuaru, interpretację wokalną i muzyczną, poczucie rytmu oraz ogólny wyraz artystyczny. Dzięki LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI mogliśmy wykorzystać na próbach sprzęt nagłaśniający, aby dobrze przygotować się na konkurs.

A oto zdobyte lokaty:

III miejsce: Jędra Franciszek klasa I

I miejsce- Grupa muzyczna w składzie: Jędra Leon, Kutermak Malwina, Kutermak Anna, Mikołajek Oliwia, Szydłowska Wiktoria, Wawro Milena

Wszystkim gratuluję i życzę dalszych sukcesów . Rodzicom dziękuję za współpracę.

Zobacz zdjęcia.

Kozioł Lucyna