Nasza szkoła stara się o dofinansowanie z programu rządowego "Poznaj Polskę" wycieczki dwudniowej do Zakopanego w terminie 13-14 czerwca 2023 roku. W programie wycieczki: Zwiedzanie Zakopanego z przewodnikiem (Krupówki, Sanktuarium Najświętszej Rodziny, Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi Atma, Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałbińskiego, Wycieczka piesza do Morskiego Oka.

Wieczorne spotkanie z muzyką góralską, prezentacja instrumentów, wspólny śpiew i zabawa). W cenie 180 zł/ os transport, zakwaterowanie, opieka, przewodnicy, wyżywienie (obiadokolacja, śniadanie). Deklaracje należy złożyć do 17.03.2023r. u Pana Pawła Wadowskiego lub u wychowawcy. Ilość miejsc 44.

*Wycieczka odbędzie się pod warunkiem uzyskania prze naszą szkołę dofinansowania do niej z programu rządowego „Poznaj Polskę”.

*W przypadku większej ilości chętnych decyduje kolejność złożenia deklaracji.