We wtorek 28 lutego w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski. W konkursie wzięło udział 15 uczestników, 9 z grupy Starszaki i 6 z grupy Średniaki.

Głównymi celami konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym.

Dzieci  wspaniale zaprezentowały się w znanych i mniej znanych wierszach, swój występ urozmaicając ciekawym strojem lub rekwizytem.

Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów przez Panią Dyrektor dla wszystkich uczestników konkursu. Nagrody zostały zakupione z Rady Rodziców.
     Konkurs dostarczył dzieciom wielu wrażeń i przeżyć, a przede wszystkim dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród.