Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, na którą czekają wszystkie dzieci – te młodsze, jak i te starsze. 1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto.

W naszej szkole był to dzień wyjątkowy, pełen wrażeń, emocji, uśmiechów i radości ponieważ z tej okazji zorganizowany został pokaz „Bubble Show”.  Interaktywny pokaz został przeprowadzony przez Panią Anię, która pochodzi z Ukrainy a obecnie mieszka w naszej miejscowości. Pokaz baniek mydlanych, gigantyczne bąbelki, sztuczki z dymem oraz zanurzenie się w gigantycznej bańce to tylko niektóre z atrakcji, w których aktywny udział brali uczniowie klas I – IIII z okazji swojego święta. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem prezentowanego show. Z ich twarzy nie schodził uśmiech i zadowolenie. Podążając za słowami patrona naszej szkoły Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, możemy z pewnością stwierdzić, że to był bardzo udany dzień.

Zobacz zdjęcia!